ROTATOR 3 TONOWY

Rotator 3 tonowy

Rotator 3 tonowy Formiko Hydraulics

 

 

– to niezawodny profesjonalny sprzęt dostarczany przez firmę Flow Ltd na rynek Polski, rotator jest przeznaczony do  stosowania w połączeniach żuraw (urządzenie dźwigowe), chwytak.

rotator hydrauliczny 3 tonowy, rotator 3 tonowy

Wszystkie rotatory produkowane przez Formiko Hydraulics posiadają możliwość hydraulicznego sterowania oraz posiadają wejścia do zamykania i otwierania chwytaka.  Rotator posiada dużą wytrzymałość statyczną oraz kinetyczną, jego zwarta budowa pozwala na nieograniczony obrót, a jakość zastosowanych materiałów idzie w parze z  funkcjonalnością.  Każdy rotator zawiera gwarancję i  informacje  o parametrach pracy przepływach i ciśnieniach w nim wystepujacych.

 

Rotator 3 tonowy , rotatory hydrauliczne, profesjonalne rotatory rotator do żurawia, rotator do chwytaka

 

Firma Formiko jako jedyna w branży rotatorów udziela 2 letniej pisemnej gwarancji na swoje produkty.Wysoki standard rotatora zapewnia spokój na długie lata  i wymierne korzyści z faktu jego posiadania. Można spotkać oprócz nazwy rotator 3 tonowy potoczną nazobrotnica 3 tonowa. Specyfikacja techniczna rotatora 3 tonowego Formiko dostępna tutaj.

 

Rotatory Formiko dostarczamy w wersji podstawowej na czpień lub w wersji  z flanszą w zależności od zapotrzebowania i wymagań naszych klientów. Rotator 3 tonowy jest montowany zarówno na przyczepach leśnych jak i samochodach przeładunkowych na żurawiach typu HDS HIAB FASSI HYVA PALFINGER I INNYCH. 

Rotator formiko z czpieniem i flanszą rotatory hydrauliczne 3 tonowe

Zaletą rotatorów Formiko jest  stosunek ceny do jakości, dwuletnia pisemna gwarancja, wszystkie rotatory dostarczane są

z osłoną węży hydrauliki w standardzie. 

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Formiko.eu/Flow Ltd.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.